Kategorie: Život

Jak vybrat správnou náplň do vaší tiskárny?

Jak vybrat správnou náplň do vaší tiskárny?Přestala vaše tiskárna tisknout a místo stránek s textem vyjíždějí jenom prázdné listy?

. tiskárny legální fotografie z fotobanky www.pixma


Pokud je to tak, problém je spojený s vaší náplní. Ta je totiž prázdná a je třeba koupit novou. Zde se nemusíte bát čehokoliv složitého, jelikož my prodáváme náplně do tiskáren pro všechny aktuální, stejně jako starší modely na trhu. Stačí pouze ujasnit si, jaký typ vaší tiskárny máte. Může se jednat o:

  • Laserové tiskárny – hledáte tonery
  • Inkoustové tiskárny – hledáte cartridge

Tím hlavním je typ tiskárny

Důležitý je také konkrétní typ tiskárny, díky kterému máte jistotu, že náplň koupíte správně. Tedy takovou, která bude do vaší tiskárny nejenom pasovat, ale bude s ní plně kompatibilní. Například my nabízíme toner Q2612A, který je určený pro tiskárny HP, konkrétně pro několik sériových řad, které začínají jak písmenem „M“, tak i číslicí „3“ nebo „1“. Dnes není výjimkou, že jedna taková náplň je použitelná v desítkách typů tiskáren.

Originální nebo neoriginální?

Dobrou otázkou, kterou je třeba si položit, je dotaz na to, kdo náplň vyrobil. Pokud vezmeme v potaz originální možnosti, jedná se tonery, které zhotovil samotný výrobce tiskárny. Na druhou stranu ty neoriginální mohla zhotovit jakákoliv firma. Rozdíly jsou především v ceně, jelikož z hlediska kvality tisku, stejně jako kompatibility jsou srovnatelné. Je tedy jenom na vás, jak se rozhodnete.

Důležitá je také výtěžnost

Jde o počet stránek, které můžete s danou náplní vytisknout. Nejčastěji je tento počet spojený s pětiprocentním pokrytím. Abychom byli konkrétní, můžeme zmínit třeba toner CE285A, pro jehož zobrazení klikni zde. S ním není problém při zmíněném pokrytí vytisknout až 1 600 stránek, což je dnes považováno za naprostý standard. Obecně ale platí, že hlavně v segmentu kompatibilních náplní může být jeho výtěžnost větší – až 3 000 stránek.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 28/7/2015 | 
Přečteno: 1245x | 
Autor: Tomáš
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM systém, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je pro vrcholové manažery Apple iPhone tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Díky nástroji iDoklad vystavíte faktury online rychle a přehledně. Vyzkoušejte si službu zdarma!

Zjistěte, co všechno dokáže ekonomický systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme sledovat aktuality, jež přináší OVB Journal.

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme ekonomický systém Money.