Kategorie: Internet

Jak levně a rychle poslat balík na Slovensko?

Jak levně a rychle poslat balík na Slovensko?Máte příbuzného na Slovensku a rádi byste mu poslali balíček? Anebo se chystáte podnikat a hledáte způsob, jak balíky posílat pravidelně za co nejlepší cenu? Ať už je to jakkoliv, prozradíme vám, jak se se zasíláním balíku na území Slovenska vypořádat co nejelegantněji.


Když čas hraje hlavní roli

Balík do zahraničí můžete poslat přes Českou poštu, ale pokud potřebujete jistotu, že dorazí rychleji, budete muset najít jiné řešení. Přepravě balíků na Slovensko se věnuje množství firem a vybrat nejlepšího dopravce není snadné. Jak se vyhnout těm, kteří vám naslibují expresní doručení a nakonec vás zklamou? Pokud je důležité, aby balík na Slovensko dorazil včas, obraťte se na zavedenou společnost Balík Servis.

Balík Servis spolupracuje s velkými zavedenými dopravci a nabízí rychlou, komfortní a levnou přepravu balíků z ruky do ruky. Samozřejmě můžete poslat i balík do Německa nebo jiné země v rámci Evropy, a to včetně Turecka. Nedílnou součástí služeb je možnost expresního doručení zásilky a jejího pojištění.

Balík na Slovensko 

Drobní podnikatelé mohou ušetřit

Pro drobné podnikatelé, kteří nezasílají příliš velký objem balíků a nedosáhnou tak na speciální smlouvu s přepravcem, představuje Balík Servis efektivní alternativu. Stačí si vytvořit účet a nebudete muset trávit spoustu času na poště. Vždy pošlete balíky jednoduše a levně. Vyplníte pouze adresu dodání a Balík Servis zajistí, aby se zásilka dostala na místo určení.

Jak Balík Servis funguje?

Vyplníte potřebné údaje o odesilateli a adresátovi, specifikujete vlastnosti balíku a objednáte vyzvednutí. Tím proces objednávky končí.

Velkou výhodou služby Balík Servis je možnost odesílání balíků z libovolného místa. Platba probíhá bezprostředně po objednání přes platební bránu PayU. Celý proces je nastavený tak, aby byla objednávka příjemná a nezabrala více času, než je bezpodmínečně nutné.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 31/7/2016 | 
Přečteno: 2569x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, Poštovní baliky odpovědět
avatar
Zdravím tohle už jsem taky řešil mám eshop a tudíž podnikám a nechávám si balíky posílat většinou z evropské unie. Dlouho sem hledal nějakého spolehlivého dopravce pro vice zásilek za měsíc aby se to vyplatilo.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM software, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je pro vrcholové manažery Apple iPhone tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže personální informační systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme sledovat aktuality, jež přináší OVB Journal.

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme ekonomické systémy Money.