Kategorie: Internet

Nevyhazujte peníze oknem za nový notebook. Nechte si opravit ten starý!

Nevyhazujte peníze oknem za nový notebook. Nechte si opravit ten starý! Notebooky většinou začínají stávkovat až v momentě, kdy vyprší zákonem stanovená záruční lhůta. Současný obchodní model nahrává pořízení nové výpočetní techniky namísto oprav. Zákazníci často na slova obchodníků slyší a příliš dlouho s nákupem neváhají. Opravou přitom mohou ušetřit spoustu peněz a starostí. Na dané téma jsme vyzpovídali techniky ze servisního centra ABAX. Prozradíme vám, proč s pořízením nového notebooku zbytečně nespěchat.Pokud vám současný notebook vyhovuje, není jediný důvod, proč ho v případě poruchy vyhazovat. Možná vás odrazuje představa vysoké ceny, ale u neautorizovaného servisu se ničeho takového nemusíte bát.

Levnější náhradní díly = nižší cena opravy

Servis HP Ústí nad Labem uvedl věci na pravou míru. Důvodem nižších cen samozřejmě není podprůměrná kvalita služeb, ale výrazně levnější náhradní díly (pochází přímo od výrobců a zahraničních distributorů). V ABAXu se zákazníci naopak dočkají nadstandardu, například v podobě odvozu a dovozu notebooku. Jednoduše vyplníte online formulář, zabalíte notebook a vyčkáte, až si pro něj dojede kurýr. Po diagnostice a cenové kalkulaci rozhodnete, zda s opravou souhlasíte.

Servis notebooku

Roli hraje i způsob opravy

Pobočka servis Acer Ústí nad Labem upozorňuje na skutečnost, že autorizované servisy obvykle vyměňují celou základní desku, i když to není zapotřebí. Řídí se interními předpisy, na základě kterých nemohou měnit jednotlivé komponenty. A to je jeden z důvodů, proč se servis vyplatí u renomované „neznačkové“ opravny jako je ABAX.

Servis notebooku základní deska 

Servis Asus Ústí nad Labem dodává, že 8 z 10 zákazníků po cenové kalkulaci s opravou souhlasí. Nadpoloviční většina zakázek je realizována během jednoho týdne a nedočkaví zákazníci si mohou připlatit za expresní opravu do 24 hodin. Technici podotýkají, že se mnohdy jedná o náročné opravy.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 23/2/2016 | 
Přečteno: 1546x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM software, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je pro vrcholové manažery Apple iPhone tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže personální informační systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme sledovat aktuality, jež přináší OVB Journal.

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme ekonomické systémy Money.