Kategorie: Internet

Pěkné premium šablony pro WordPress za rozumnou cenu

Pěkné premium šablony pro WordPress za rozumnou cenuZajisté jste už slyšeli o redakčním systému WordPress, který je úplně zdarma a využívají ho desítky miliónů lidí na celém světě. Nalezli jsme český server, který do něj nabízí kvalitní šablony za výbornou cenu a za registraci vám hned jednu šablonu nabídne zcela zdarma.


Vytvořte si webové stránky na redakčním systému WordPress, který je úplně zdarma a využívají ho desítky miliónů lidí na celém světě. Výborné je, že na něj existuje obrovské množství šablon, ale někdy najít profesionálně zpracovanou šablonu je občas problém. Samozřejmě existují tisíce šablon zdarma, ale většinou jsou málo nebo vůbec variabilní, anebo vyžadují zpětný odkaz, který když smažete, tak se šablona zablokuje. Řešením je tedy zakoupit premium šablonu.

Premium šablony nabízejí většinou hezčí a elegantnější design, ale hlavně variabilitu a velkou možnost natavení. Ovšem i zde je mnohdy velké mínus a to cena. Kvalitní premium WordPress šablonu koupíte za desítky dolarů, to ještě poměrně ušetříte, a to je pro většinu běžných zájemců příliš mnoho.

Normální i responzivní šablony levně

Řešení nabízí nově nastartovaný projekt Themes4all.com, který nabízí desítky propracovaných premium šablon, kde se cena pohybuje v řádech jednotek dolarů. Případně i za méně - při koupi předplatného. Jejich databáze šablon obsahuje šablony blogové, firemní, osobní nebo prezentační či produktové. Nejnovější šablony jsou zde výhradně responsivní (umí se přizpůsobit velikosti přístroje na kterém web prohlížíte).

Všechny šablony jsou pak “vybaveny” šablonami stránek pro různé příležitosti, jmenovitě stránka kontaktujte nás, galerie, sitemap, 404 a v neposlední řadě speciální stránka pro hlavní stranu. Dále šablony obsahují stovky shortcodů, přehlednou administraci, podporou Gravataru, na míru vytvořenými widgety a dalšími specifickými funkcemi, které vždy najdete popsané v detailu šablony.

Výhodou je i závazek Themes4all.com k opravě reportovaných chyb a podpora nejpoužívanějších prohlížečů.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 14/1/2013 | 
Přečteno: 2253x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý systém CRM, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je pro vrcholové manažery Apple iPhone tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Díky nástroji iDoklad vystavíte faktury online rychle a přehledně. Vyzkoušejte si chytrou službu zdarma i vy!

Zjistěte, co všechno dokáže ekonomický systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme sledovat aktuality, jež přináší OVB Journal.

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme ekonomický systém Money.