Kategorie: Internet

Školení řidičů referentů má moderní formu. Probíhá online!

Školení řidičů referentů má moderní formu. Probíhá online!Zákon hovoří jasnou řečí. Řidiči z povolání musí absolvovat povinné školení, jehož průběh je jasně definován. Ale jak je to s řidiči referenty? Zaměstnavatelům řidičů referentů zákon rovněž ukládá povinnost školení, byť není tak konkrétní jako v případě řidičů z povolání. Jedno je však jisté – alespoň jednou za dva roky by měli řidiči referenti školení podstoupit. Dobrá zpráva je, že moderní kurzy probíhají i online.


Pro zaměstnavatele je školení řidičů referentů online cenově dostupnější a pro zaměstnance časově nenáročné, protože nemusí absolvovat cestu do školicího střediska.

E-learningové programy, jejichž součástí je také školení řidičů referentů, pořádá známá pražská Autoškola King. Nabízí pravidelné i vstupní školení řidičů včetně související evidence a organizace.  Dané řešení je ideální pro každého, kdo nechce zbytečně ztrácet čas hlídáním termínů či změn legislativy.

školení řidičů 

Školení řidičů online má podobu e-learningového kurzu sestaveného týmem odborníků. Interaktivní forma nahrává snadnému zapamatování. Řidiči referenti mají k dispozici obrázky a animace, které vychází z aktuálních požadavků na obsah školení.

Kurzy jsou dostupné v českém i anglickém jazyce. Obvykle trvají 45 minut, ale obsah lze na základě individuálních požadavků doplnit či upravit. Obsahem školení jsou zejména práva, povinnosti a odpovědnost zaměstnance a zaměstnavatele, ale také témata související s úspornou a bezpečnou jízdou, bodovým systémem, zvláštními předpisy a novými pravidly silničního provozu. Nechybí modelové situace na silnicích a kvízy.

 Dopravní nehoda

Autoškola King pořádá také vstupní, rozšiřující, pravidelné a obnovovací školení profesionálních řidičů. Tedy veškerá školení, která se váží na profesní průkaz. V nabídce kurzů nechybí ani školení BOZP a požární ochrany. Další informace najdete na www.king-skoleni.cz.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 29/6/2016 | 
Přečteno: 1659x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, Nepřesná informace odpovědět
avatar
Jedno je však jisté – alespoň jednou za dva roky by měli řidiči referenti školení podstoupit. To není pravda, neboť lhůty si stanovuje zaměstnavatel sám (žádný právní předpis jej v tom neomezuje. Může si tak stanoví lhůtu jedenkrát za rok, za tři roky, nebo za pět let. Více na: http://bozppo-neu.cz/?page_id=799.


Nové komentáře

Partneři

Zajímá vás, proč je pro vrcholové manažery iPhone tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Díky nástroji iDoklad vystavíte faktury online rychle a přehledně. Vyzkoušejte si službu zdarma!

Řešíte dilema jak vybrat erp systém? Specialisté z Altus Vario vám s výběrem pomohou.

Personální evidenci a zpracování mezd vám usnadní personální informační systém Vema.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme vám sledovat aktuality, jež vám přináší OVB Journal.

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme informační systém Money S4.