Kategorie: Internet

Zjištění majitele domény

Zjištění majitele doményLíbí se Vám určitá doména, ale nevíte kdo ji vlastní? Zajímá vás spekulace s doménami? Nenechte si ujít tento článek!


Spekulace s nákupem domén se v poslední době roztrhl pytel. Lidé si uvědomili, že počet zajímavých volných domén stále klesá... Což znamená enormní nárůst cen. Sám jsem měl možnost nakoupit a velmi výhodně prodat pár domén

Pokud máte tu smůlu, že již nenajdete žádnou volnou doménu a netrápí Vás finance. Můžete zkusit odkoupit od majitele doménu, tak že mu uděláte nabídku.

Výše ceny je těžko určitelná. Platí nepsané pravidlo, že 2 a 3 písmenkové domény mají vysokou cenu. Další faktory ovlivňující cenu jsou: délka, počet slov a zapamatovatelnost. Posledním faktorem je koncovka ".cz". Na internetu existuje spousta portálů, kde se standardně provádí prodej domén...

Jak zjistit majitele domény?

Zjištění majitele domény včetně kontaktních údajů je jednoduché. Stačí na webové službě: REGZONE vložit doménu, o kterou máte zájem. Např. zadany.cz -> vyjede Vám majitel - tedy já :-). Najdete tam nejen kontakt na mě, ale i datum expirace domény a další zajímavé informace.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 18/10/2012 | 
Přečteno: 3435x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

OFFICE HOUSE PARTNER vám pomůže založit sídlo společnosti do 60 minut!

Díky nástroji iDoklad si můžete vést účetnictví online snadno a přehledně. Vyzkoušejte si službu zdarma!

Řešíte dilema jaký vybrat podnikový informační systém? ERP software Altus Vario se přizpůsobí potřebám vaší společnosti.

Personální evidenci a zpracování mezd vám usnadní personální informační systém Vema.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme vám sledovat aktuality, jež vám přináší OVB Journal.

Doporučujeme ekonomický účetní program Money S3 pro růst vašeho podnikání!