Kategorie: Podnikání, Internet

CRM systém zpřehlední péči o zákazníky

CRM systém zpřehlední péči o zákazníkyMáte dokonalý přehled o vašich zákaznících, nebo se občas potýkáte se zmatky? Každá dobře fungující společnost potřebuje kvalitní CRM systém. Ten umožňuje sledovat jednání se zákazníkem od prvního kontaktu, přes prodej až po následnou péči o něj.


Každý zákazník řeší specifické problémy. O všechny však můžete pečovat v jednotném iCloudovém prostředí a mít tak vše pod naprostou kontrolou. Automatizace obchodních procesů snižuje náklady a zvyšuje ziskovost.

Standardizované plánování obchodních aktivit

Jednotný CRM systémJednotný CRM systém je vhodný pro různé pracovní týmy ve firmě. Zcela zásadní roli má například pro váš obchodní tým. Umožňuje nejen nastavit určité pracovní postupy pro systematickou práci se zákazníky, ale navíc díky němu můžete sledovat konkrétní činnosti obchodníků. S kvalitním systémem bude plánování vašich obchodních aktivit i jejich realizace úplně jednoduché.Snadné vyhodnocení marketingových aktivit

Pokud potřebujete pomoci s vyhodnocováním marketingových kampaní, CRM systém může pomoci také vašemu marketingovému týmu. Umožňuje například propojení výsledků online reklamyprodejem a s konkrétními zákazníky. Budete tak moci sledovat, které kampaně vám zafungovaly a na koho.

Nabídněte zákazníkům ty nejlepší služby

Zaznamenáváte občas nespokojenost klientů, spojenou s pozdními reakcemi na jejich požadavky? CRM systém nabízí centralizované úložiště dat o zákaznících, zrychluje vaše reakce a usnadňuje komunikaci. Navíc můžete kontrolovat zpětnou vazbu vašich zákazníků.

Jak vybrat vhodný CRM systém?

Předtím, než se finálně rozhodnete pro konkrétní CRM systém, položte si několik zásadních otázek:

-          Nabízí vám funkce, které potřebujete?
-          Je jeho uživatelské rozhraní přehledné a intuitivní?
-          Dokáže se flexibilně přizpůsobit měnícím se potřebám vaší firmy?

Pokud znějí odpovědi na všechny tři otázky ano, našli jste vhodný nástroj pro zdokonalení vašich každodenních obchodních procesů.

CRM systém může komunikovat s telefonní ústřednou

Některé CRM systémy nabízejí navíc ještě speciální nástroje, které se vám mohou hodit. Mezi nejoblíbenější z nich patří například nástroj pro integraci CRM systému s telefonní ústřednou.

Jedná se o konektor, který napojíme na straně klienta i samotného serveru. Umožňuje například přímé vytáčení zákazníků přímo ze systému nebo identifikaci volajícího. Zároveň nechybí možnost dávat jednotlivým telefonním číslům vyšší a nižší priority, podle nichž se řadí klienti v seznamu.

CRM systém zajišťuje bezproblémové fungování každé firmy. Je vhodný pro maximální zdokonalení každodenních obchodních aktivit, proto se bez něj žádná dobře fungující společnost neobejde.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 28/4/2015 | 
Přečteno: 1691x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

OFFICE HOUSE PARTNER vám pomůže založit sídlo společnosti do 60 minut!

Díky nástroji iDoklad si můžete vést účetnictví online snadno a přehledně. Vyzkoušejte si službu zdarma!

Řešíte dilema jaký vybrat podnikový informační systém? ERP software Altus Vario se přizpůsobí potřebám vaší společnosti.

Personální evidenci a zpracování mezd vám usnadní personální informační systém Vema.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme vám sledovat aktuality, jež vám přináší OVB Journal.

Doporučujeme ekonomický účetní program Money S3 pro růst vašeho podnikání!