Kategorie: Podnikání

Jak mladí rozjíždí obchod za tisíce s nulovými náklady?

Jak mladí rozjíždí obchod za tisíce s nulovými náklady?Pokud tento článek čtete, pravděpodobně hledáte inspiraci jak začít s minimálními náklady. Přesně tenhle článek o tom je. Tvrdá realita bez přetvářek.


Nejdříve asi začnu soupisem předpokládaných znalostí a vlastností, které pro obchodování potřebujete. Pokud většinu z nich máte, bude pro vás podnikání snazší.

  • obchodního ducha
  • vyšší odolnost vůči stresu
  • základní znalost PC
  • základní znalost anglického jazyka
  • vlastní paypal účet

 K začátku opravdu nepotřebujete téměř žádné peníze a ani prodávané zboží! Netvrdím, že to je zrovna košér způsob obchodování, ale na dnešních portálech zcela běžný jev nejen mladých rádoby podnikatelků.

Začít obchodovat můžete podle tohoto příkladu:

Na portálech: eBay, aliexpress a dalších najděte např. mobilní telefon, který zrovna frčí. Najdete ho o minimálně 3 krát levnější než u nás v ČR.
Umístěte mobil na nějaký inzertní portál (přičtěte si poštovné 80 Kč a svou provizi). Jakmile Vám přijdou peníze od klienta proveďte objednávku přímo na adresu klienta a zaplacení přes PayPal. Po nějaké době obvykle 3 týdny napište, zda mu balík přišel. Kdyby Vás uháněl dřív, musíte mu tvrdit, že jste balík poslal. Pokud mu ani po dlouhé době nic nepřijde, nabídněte mu omluvu v podobě slevy 10%, které mu pošlete. Přes PayPal zažádejte o vrácení peněz a objednejte mobil od jiného dodavatele. Váš zisk za trochu stresu: poštovné 80 Kč (Číňani posílají balíky většinou zdarma) a konečně vaše marže, která je pořád velmi zajímavá.

Toto je odstrašující příklad, s kterým jsem měl bohužel to štěstí i já! Objednal jsem si mobilní telefon, který mi přišel po dvou měsících a z Číny :-D.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 9/1/2014 | 
Přečteno: 3578x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, Binární Opce odpovědět
avatar
Vydělávat peníze s minimálními náklady můžete i pomocí binárních opcí. Jedná se o jeden z druhů obchodování na burze. Začít obchodovat můžete již s pár dolary, co u jiných druhů obchodování na burze nejde. Binární opce jsou také velice jednoduché na pochopení, i když samotné obchodování už tak jednoduché není. Přeji hodně štěstí, ať už budete obchodovat s binárními opcemi, nebo dělat něco jiného ;)


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM systém, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je pro vrcholové manažery iPhone tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Díky nástroji iDoklad vystavíte faktury online rychle a přehledně. Vyzkoušejte si službu zdarma!

Zjistěte, co všechno dokáže ekonomický systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme sledovat aktuality, jež přináší OVB Journal.

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme informační systém Money S4.