Kategorie: Podnikání

Jak mladí rozjíždí obchod za tisíce s nulovými náklady?

Jak mladí rozjíždí obchod za tisíce s nulovými náklady?Pokud tento článek čtete, pravděpodobně hledáte inspiraci jak začít s minimálními náklady. Přesně tenhle článek o tom je. Tvrdá realita bez přetvářek.


Nejdříve asi začnu soupisem předpokládaných znalostí a vlastností, které pro obchodování potřebujete. Pokud většinu z nich máte, bude pro vás podnikání snazší.

  • obchodního ducha
  • vyšší odolnost vůči stresu
  • základní znalost PC
  • základní znalost anglického jazyka
  • vlastní paypal účet

 K začátku opravdu nepotřebujete téměř žádné peníze a ani prodávané zboží! Netvrdím, že to je zrovna košér způsob obchodování, ale na dnešních portálech zcela běžný jev nejen mladých rádoby podnikatelků.

Začít obchodovat můžete podle tohoto příkladu:

Na portálech: eBay, aliexpress a dalších najděte např. mobilní telefon, který zrovna frčí. Najdete ho o minimálně 3 krát levnější než u nás v ČR.
Umístěte mobil na nějaký inzertní portál (přičtěte si poštovné 80 Kč a svou provizi). Jakmile Vám přijdou peníze od klienta proveďte objednávku přímo na adresu klienta a zaplacení přes PayPal. Po nějaké době obvykle 3 týdny napište, zda mu balík přišel. Kdyby Vás uháněl dřív, musíte mu tvrdit, že jste balík poslal. Pokud mu ani po dlouhé době nic nepřijde, nabídněte mu omluvu v podobě slevy 10%, které mu pošlete. Přes PayPal zažádejte o vrácení peněz a objednejte mobil od jiného dodavatele. Váš zisk za trochu stresu: poštovné 80 Kč (Číňani posílají balíky většinou zdarma) a konečně vaše marže, která je pořád velmi zajímavá.

Toto je odstrašující příklad, s kterým jsem měl bohužel to štěstí i já! Objednal jsem si mobilní telefon, který mi přišel po dvou měsících a z Číny :-D.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 9/1/2014 | 
Přečteno: 2948x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, Binární Opce odpovědět
avatar
Vydělávat peníze s minimálními náklady můžete i pomocí binárních opcí. Jedná se o jeden z druhů obchodování na burze. Začít obchodovat můžete již s pár dolary, co u jiných druhů obchodování na burze nejde. Binární opce jsou také velice jednoduché na pochopení, i když samotné obchodování už tak jednoduché není. Přeji hodně štěstí, ať už budete obchodovat s binárními opcemi, nebo dělat něco jiného ;)


Nové komentáře

Partneři

OFFICE HOUSE PARTNER vám pomůže založit sídlo společnosti do 60 minut!

Díky nástroji iDoklad si můžete vést účetnictví online snadno a přehledně. Vyzkoušejte si službu zdarma!

Řešíte dilema jaký vybrat podnikový informační systém? ERP software Altus Vario se přizpůsobí potřebám vaší společnosti.

Personální evidenci a zpracování mezd vám usnadní personální informační systém Vema.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme vám sledovat aktuality, jež vám přináší OVB Journal.

Doporučujeme ekonomický účetní program Money S3 pro růst vašeho podnikání!