Kategorie: Život, Podnikání

Kam aktivně investovat peníze pro rychlé zhodnocení?

Kam aktivně investovat peníze pro rychlé zhodnocení?Podařilo se Vám ušetřit pár tisícovek a hledáte způsob jak je rychle rozmnožit?


Požádal jsem proto své přátele aby zavzpomínali na své začátky. Nebudu zde rozebírat legálnost a morálnost jejich byznysu. Konec konců, každý nějak začínal.

  1. Kamarád, co v aktuální chvíli vlastní bazar - popisuje své začátky jako lovení horkého zboží z aukcí (přirovnal bych to např. aukce datart apd.), kde příslušnou věc koupil, vyleštil a prodal se ziskem.
  2. Druhý kamarád nabízí půjčky - začínal tím, že nabízel půjčky výměnou za věc, která šla do zástavy. Lidé, byli příliš hloupí, než aby šli do banky. Asi jim vyhovovala lichva. Za jejich věc nabídnul většinou třetinu reálné ceny.
  3. Třetí je vlastníkem autobazaru a stále se věnuje výkupem veteránů. Jednoduše sleduje inzertní portály a čeká na nabídky. Jakmile ho něco zaujme, zašustí penězi a lidé lační peněz skočí na mnohonásobně nižší nabídku.
  4. Čtvrtý kamarád se věnuje webdesignu - začínal nákupem webových stránek (online kuchařky, magazíny, fbstránky apd.). Jednoduše je oprášil, zvedl jejich prestiž a pak je prodíval jako super výdělečný projekt.

Když bych to vzal obecně. Prakticky jde vydělat téměř na všem a všude, kde existuje lidská hloupost. Nezáleží tedy ani na množství investovaných peněz, jako na nápadu a drzosti svůj byznys realizovat.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 29/7/2014 | 
Přečteno: 1707x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

OFFICE HOUSE PARTNER vám pomůže založit sídlo společnosti do 60 minut!

Díky nástroji iDoklad si můžete vést účetnictví online snadno a přehledně. Vyzkoušejte si službu zdarma!

Řešíte dilema jaký vybrat podnikový informační systém? ERP software Altus Vario se přizpůsobí potřebám vaší společnosti.

Personální evidenci a zpracování mezd vám usnadní personální informační systém Vema.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme vám sledovat aktuality, jež vám přináší OVB Journal.

Doporučujeme ekonomický účetní program Money S3 pro růst vašeho podnikání!