Kategorie: Život, Podnikání

Kam aktivně investovat peníze pro rychlé zhodnocení?

Kam aktivně investovat peníze pro rychlé zhodnocení?Podařilo se Vám ušetřit pár tisícovek a hledáte způsob jak je rychle rozmnožit?


Požádal jsem proto své přátele aby zavzpomínali na své začátky. Nebudu zde rozebírat legálnost a morálnost jejich byznysu. Konec konců, každý nějak začínal.

  1. Kamarád, co v aktuální chvíli vlastní bazar - popisuje své začátky jako lovení horkého zboží z aukcí (přirovnal bych to např. aukce datart apd.), kde příslušnou věc koupil, vyleštil a prodal se ziskem.
  2. Druhý kamarád nabízí půjčky - začínal tím, že nabízel půjčky výměnou za věc, která šla do zástavy. Lidé, byli příliš hloupí, než aby šli do banky. Asi jim vyhovovala lichva. Za jejich věc nabídnul většinou třetinu reálné ceny.
  3. Třetí je vlastníkem autobazaru a stále se věnuje výkupem veteránů. Jednoduše sleduje inzertní portály a čeká na nabídky. Jakmile ho něco zaujme, zašustí penězi a lidé lační peněz skočí na mnohonásobně nižší nabídku.
  4. Čtvrtý kamarád se věnuje webdesignu - začínal nákupem webových stránek (online kuchařky, magazíny, fbstránky apd.). Jednoduše je oprášil, zvedl jejich prestiž a pak je prodíval jako super výdělečný projekt.

Když bych to vzal obecně. Prakticky jde vydělat téměř na všem a všude, kde existuje lidská hloupost. Nezáleží tedy ani na množství investovaných peněz, jako na nápadu a drzosti svůj byznys realizovat.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 29/7/2014 | 
Přečteno: 2197x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, Investice odpovědět
avatar
Dělám to podobně s tou investicí do aut. Skupuji auta z Německa od soukromníků, jsou ve velmi dobrém stavu, zařídím přepis na české spz a technickou, ta jde skoro sama. A prodám buď nějakému soukromníkovi a nebo přes tuhle firmu. Do autobazaru neprodávám, protože se to nevyplatí.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM software, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je pro vrcholové manažery Apple iPhone tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže ekonomický systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme sledovat aktuality, jež přináší OVB Journal.

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme ekonomické systémy Money.