Zdroj: http://www.zadany.cz/seberealizace/navod-ktery-zvysi-vase-sance-v-podnikani  •  Vydáno: 24/5/2016  •  Autor: Tkim

Návod, který zvýší Vaše šance v podnikání

Návod, který zvýší Vaše šance v podnikání Jednoduchý návod na získání pověstného štěstíčka.

Začněte tak, že si nejdříve položíte pár otázek:
S jakým typem lidí se cítíte nejlépe, když jste v jejich společnosti?
Z čeho cítíte největší nadšení?
Při čem se cítíte nejlépe a uvolněně? Nepočítám alkoholické pitky, které ve finále spíše energii vysávají. (Myslím například nějaký vás koníček.)

Já osobně se cítím nejlépe s lidmi, co se stále usmívají. I z negativní situace umí vyjít s vtipem. Tito lidé Vás nabíjí pozitivní energii. Mnohem více než unavení přísní podnikatelé, které někdy v budoucnu čeká psychický krach tzv. Syndrom vyhoření.

Energii dokáže nabít i správně zvolený sport. Sám chodím pravidelně na inline brusle. Za jízdy se kochám přírodou, pěknými dívkami... A v neposlední řadě nemůžu zapomenout na box, který mě zvyšuje fyzickou i psychickou odolnost a dokonale odreaguje.

V těchto případech, kdy se cítíte opravdu dobře a uvolněně, jste schopni podávat ty nejlepší výkony i v pracovním životě. Vaše mysl i tělo je plná energie a má chuť se pustit do každé výzvy.

Doporučuji: Zkuste si do kalendáře pomocí smajlíku značit vaší náladu a poté s určitým odstupem porovnejte s vaší finanční bilanci. Budete překvapeni, že zelené usměvavé dny jdou ruku v ruce s úspěchem.

Zařiďte, aby jich bylo co nejvíce a vaše hvězda úspěchu vyletí raketové vzhůru.