Zdroj: http://www.zadany.cz/podnikani-na-internetu/jak-se-starat-o-majetek  •  Vydáno: 18/7/2016  •  Autor: Tkim

Jak se starat o majetek

Jak se starat o majetekJak se starat o svůj majetek, aby Vám neustále rostl a přinášel radost?

Žádný majetek nedokáže růst bez pomoci. Musíte se o něj starat, úplně stejně, jako byste se starali o zahrádku.
Pokud se jí budete věnovat a dopřávat jí správnou péči, tak Vám přinese zisk v podobě bohaté úrody. Pokud však začnete sklízet ještě před "dozráním", tak nemusíte sklidit nakonec nic a přijdete i o semínka, které potřebujete na příští rok.

Proč je tolik lidí chudých? Protože přemýšlí o své budoucnosti jako by byla jen přítomnost. Teď hned se chci najíst a koupit si nové auto. Nemyslí na to, že další výplata je až zase za měsíc. Za co si během té doby koupí jídlo? Možná si někde půjčí, možná že prodají nějakou věc, ale má tohle budoucnost?

Ve škole se nenaučili jednoduchým základům přežití. Pokud máš více výdajů nežli příjmů, tak nepřežiješ. Musíš najít řešení. Omezit výdaje, zvýšit příjmy...

Kdy dokážeš ze sebe dostat nejvíc?

V ten moment, kdy se ocitneš na úplném konci. Sám jsem to viděl na sobě, kdy jsem hledal nové zaměstnání. Dokud jsem měl práci, tak jsem rozesílal svůj starý životopis bez motivačního textu. Jakmile jsem se ocitl na "dlažbě" a dlouhé noci stresem nespal, donutilo mě to zpracovat svůj životopis a doplnit chybějící údaje. Dokonce jsem si dal tu práci s motivačním dopisem.

Proč to muselo dojít až sem? Je to lidská lenost, která je každému vlastní. Někomu stačí jen volný čas, někdo jiný potřebuje silný impulz, který ho donutí k výkonu.