Zdroj: http://www.zadany.cz/podnikani-na-internetu/posvitte-si-na-neplatice-s-online-fakturaci  •  Vydáno: 28/4/2017  •  Autor: Tkim

Posviťte si na neplatiče s online fakturací

Posviťte si na neplatiče s online fakturacíAť už je obor vašeho podnikání jakýkoliv, určitě se sem tam setkáváte s neukázněnými odběrateli. Vymýšlejí jednu výmluvu za druhou nebo naopak dělají mrtvého brouka. A vy trávíte drahocenný čas na telefonu. Využívejte online fakturaci a budete mít dokonalý přehled o všech platbách a systém navíc neplatiče upozorní automaticky.

Služby pro online fakturaci jsou stále populárnější a postupně nahrazují ručně psané faktury, tabulky v Excelu nebo dokonce služby účetních. Nejpopulárnější službou na cloudovou fakturaci ve střední Evropě je iDoklad, který využívá už více než 130 tisíc lidí.

Všechny faktury máte pod dohledem

Už se nestane, že vám odběratel nezaplatí, vy to zjistíte až po dvou měsících od splatnosti a vše řešíte zpětně. S online fakturací máte neustálý přehled o všech platbách. Stačí se přihlásit na webových stránkách a vidíte veškeré své účetnictví v přehledných tabulkách, a to včetně evidence nákladů.

Registrace je velmi jednoduchá. Zadáte své IČ, kontaktní údaje a můžete fakturovat. První fakturu tak vydáte do pěti minut. A jakmile se ocitne po splatnosti, systém automaticky pošle zákazníkovi upomínku e-mailem.

iDoklad 

Propojte systém s internetovým bankovnictvím

Když vám platba dojde, fakturu označíte jako splacenou a systém vše zaeviduje. Pokud si však svou cloudovou fakturační službu propojíte s bankovním účtem, bude si data o platbách stahovat automaticky a nemusíte nic označovat.

Fakturovat nebo jen kontrolovat stav svých faktur navíc můžete odkudkoliv. Do online služby máte totiž přístup i ze svého mobilního telefonu. Díky mobilní fakturaci všechno zjistíte a vyřídíte na pár dotyků ve svém chytrém telefonu. A pokud nemáte chytrý telefon, stačí takový, který disponuje jakýmkoliv internetovým prohlížečem.

Fakturace pomocí chytrého telefonu 

Vyzkoušejte online fakturaci zadarmo

Výhody fakturace online jsou hlavně v tom, že máte všechny doklady a faktury dostupné na jednom místě odkudkoliv na světě. Zvládnete toho s ní však ještě mnohem víc.

On-line fakturace

On-line fakturace vám ušetří spoustu času. A nejlepší na tom, je, že například zmiňovanou službu iDoklad můžete vyzkoušet úplně zadarmo na idoklad.cz.