Kategorie: Osobní rozvoj

Jak se omluvit?

Jak se omluvit?Považujete Váš postup za ten správný? Vsadím se, že je Vaše úspěšnost pod 30%.


Jak by měla vypadat vážně míněná omluva? Než Vám toto tajemství prozradím, chvíli se pozastavím nad přítomností.

Pokud patříte do současné generace narozeni po 1990, tak jste již zcela jistě poznamenáni. Dnešní uspěchaná doba, která je plná smsek, hovorů, Tweetů a zpráv nedává žádnou šanci osobním kontaktům. Stačí sedět za počítačem a v okamžení jste propojení se všemi lidmi, kteří jsou online. Vidíte, sdílíte, LIKujete a přitom Vám chybí to podstatné. Ve vaši duší je prázdno, nepoznáte to.

Nemáte tak ani šanci, alespoň vytušit, co ta osoba cítí a jak to vnímá. Proto se vámi poslaná zpráva smskou či na facebooku neshledá s úspěchem. Zkoušíte to stále a stále. Možná už miliontá smska, ale pořád Vám to nedochází...

Provedli jste milované osobě něco ošklivého. Ona Vás nechce již spatřit. Voláte jí, ona to pokládá. Doslova ji zasypete množstvím zpráv. Postupně se v nich začínáte obhajovat a tím jen utvrzujete, že s vámi už nechce nikdy mluvit. Zkuste příště udělat něco nečekaného. Nepište jí smsky. Alespoň ušetříte za kredit. Zajděte přímo za tou osobou a upřímně jí vyznejte, co máte na srdci.  Dejte jí čas vstřebat Vaší omluvu. Pokud bude mít zájem a odpustí Vám, tak se Vám ozve. Určitě ocení vaši výjimečnou osobní omluvu.

Kdo z Vás ještě dovede řešit kritické momenty života osobně? Nebo už taky možná snad ze své slabosti dáváte přednost mobilu?

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 26/3/2016 | 
Přečteno: 1838x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM software, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple MacBook tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Hledáte spolehlivý docházkový systém? Vema je řešením!

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme ekonomické systémy Money.