Kategorie: Osobní rozvoj

Jak uspět v životě i v podnikání

Jak uspět v životě i v podnikáníHledáte způsob jak nastartovat své štěstí?


Člověk je tvor poměrně složitý a jedinečný. Přesto má vlastnost, kterou se vyznačují všichni lidé na světě - a to náladovost. Pro lepší vysvětlení jak souvisí vaše nálada s podnikáním, si dovoluji nazvat náladu pracovním modem.  Každý z nás funguje v určitém modu. Když máte depresi tak máte mód deprese. Pokud se vám daří, máte mód šťastlivec...

Určitě jste si už všimli, že když máte špatný - negativní mód, tak se vám smůla lepí pořád na paty. Nemůžete pracovat a vytvářet kladný výsledek. Proto je celkem logické, pokud chcete v životě uspět, tak se musíte naučit přepnout do modu úspěch. 

Jak se do toho stavu dostat? Odpověď je jednoduchá. Musíte přesvědčit svou hlavu, aby okamžitě změnila způsob myšlení. Ono se to lehce řekne, ale těžko realizuje.

Jak tedy na to? Základem úspěchu je postupné naladění na to příjemné. Začněte myslet na to, co se vám v životě podařilo. Mě osobně pomáhá nástěnka úspěchů. Nad pracovním stolem mam pověšenou nástěnku, kde mám všechny životní i podnikatelské úspěchy, kterých jsem dosáhl. Jenom pouhý pohled mě vždy na srdci zahřeje a zbaví špatné nálady. Měli byste se cítit uvolněné a bezstarostně. Najednou se dokážete vypořádat s každým problémem a vše vyřešit.

Mě třeba taky pomáhá, sledování seriálu mistři aukcí. Dva pánové nakupují formou aukce sklady, kde když mají velké štěstí, najdou vzácné věci, které mohou prodat za velké peníze. Na konci seriálu se naladím na jejich vlnu úspěchu. 

V úspěšném módu dosáhnete mnohonásobně lepších výsledků a budete více efektivní. 

Pozor však. Může to být ale zrádné. Kladný mód snižuje ostražitost.

 

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 19/1/2016 | 
Přečteno: 1661x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM software, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple MacBook tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Hledáte spolehlivý docházkový systém? Vema je řešením!

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme ekonomické systémy Money.