Kategorie: Osobní rozvoj

Jeden ze základních kamenů úspěšného podnikání

Jeden ze základních kamenů úspěšného podnikáníDnes si povíme o dalším faktoru, který má velký vliv na pozitivní výsledky ve vašem podnikání.


Spousta začínajících podnikatelů se domnívá, že úspěch v podnikání záleží na jejich schopnostech, podnikatelském nápadu, vytrvalosti...
Napadlo by Vás, že také na spokojeném partnerském vztahu záleží? Kolik času věnujete svému partnerovi? Cítíte, že Vás podporuje nebo naopak vysává?

Pokud je váš partnerský vztah v troskách, tak rozhodně nečekejte, že budete spokojeni ve vaší práci. Napětí a stres si přenášíte z domu do podnikání a to vše Vám srazí výsledky na polovic.  Klienti cítí negativní energii, že něco není v pořádku.

Znám ve svém okolí spoustu párů, které se vzali. Mysleli si, že jejich vztah je bezvadný na celý život. Avšak po nějaké době se jeden z nich začal nudit. Následováno rozchodem. Někteří zkoušeli svůj život okořenit pořízením čtyřnohého miláčka. Hloupost. Psík nenahradí druhého partnera.
Mám kamaráda, který si našel ženu svého života (jak mě tvrdil). Po půl roce se vzali a kamarád, říkejme mu třeba Petr, se opět vrhnul do práce. Partnerka tak zůstávala sama doma a nudila se. Měla všechno, nač pomyslela. Pořídila si domů několik zvířátek, které "nestíhala". Milý Petr se musel zapojit. Byl nešťastný, že stejně spolu nejsou. Chodí venčit jejich mazlíčky. Jednoho večera, když se vrátil domů, zjistil, že dům zůstal opuštěn. Tedy až na ty čtyřnohé mazlíčky.

Trochu jsem odbočil od tématu - spokojený partnerský vztah. Partner je ve vztahu spokojený, když něco tvoří, buduje a má tak málo času na zbytečnosti.
Jak řeším svůj vztah, aby byl vyrovnaný? Dám svému partnerovi volnost. Ať má čas na pár hodin za týden odjet. Být sám. Zajít s přáteli zasportovat, nakoupit...
Nadchnu svého partnera pro určitý cíl. Například znovu vybavit a pěkně sladit obývací pokoj. Zaměstnám jeho myšlenky prací. Vozí naše dítě na kroužky a dělá s ním na střídačku úkoly.

Jak dlouho mě to funguje? Už 12 let se vracím domů, kde mě s radostí oba vítají společně s teplou večeří. Nadšeně vypráví o dosažených výsledcích... Do práce chodím usměvavý a klidný.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 29/11/2017 | 
Přečteno: 1946x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM software, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple MacBook tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Hledáte spolehlivý docházkový systém? Vema je řešením!

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme ekonomické systémy Money.