Kategorie: Osobní rozvoj

S knihou či kurzem k osobnímu rozvoji

S knihou či kurzem k osobnímu rozvojiChcete-li být úspěšní a posouvat se neustále kupředu, plnit stále náročnější cíle, být dokonalejší a výkonnější, musíte se zaměřit sami na sebe. Znamená to jediné – najít způsob, jak svou vlastní osobu posílit. Změna sama o sobě nepřijde. K osobnímu rozvoji může dojít jen tehdy, je-li podložena řádnou a ověřenou metodou. Nevíte, kde začít, ale chcete být ještě lepší? Nabízíme přehled několika publikací, ze kterých je možné čerpat cenné informace a dáme tip i na zajímavé kurzy osobního rozvoje.


Knihy, které odhalují tajemství úspěchu

Osobní rozvoj není nic, co si koupíte. Je to dlouhodobý proces, který musí vycházet z vás samých. Potřeba je vytrvalost, chuť se změnit a jednat a nezbytným základem je existence rad a metod, pomocí kterých se změna k lepšímu uskuteční. Mezi nejlepší nástroje už dlouhodobě patří knihy o osobním rozvoji od Libora Činky. Libor Činka je uznávaným specialistou na dosahování nadstandardních výkonů, věnuje se i možnostem rozvíjení superpaměti a hypnoterapii.

Ovládněte svůj mozek 

Velký úspěch sklízí zejména publikace „Ovládněte svůj mozek“. Kniha seznamuje čtenáře s fungováním mozku a zároveň ho učí, jak ho lépe využívat. I vy díky ní můžete odhalit své možnosti a současně zlepšit vaši schopnost učit se. Kniha je zaměřena také na odstranění sugesce manipulátorů. Díky jedinečnému obsahu je cenným nástrojem, jak se v životě posunout dále.

Ovládněte svůj mozek 

Na osobní rozvoj hypnózou

Velkou popularitu si dnes získávají také kurzy osobního rozvoje od Libora Činky. I ony totiž mají speciální obsah, který pomáhá lidem, aby odhalili své možnosti a začali je naplno využívat. Jedním z nich je kurz Time management nové generace, na kterém se účastníci naučí, jak dosahovat osobních i pracovních cílů, jak si uspořádat pracovní čas a mnoho dalšího. Specialitou Libora Činky je kurz Trénink autohypnózy a hypnózy. Určen je pro osoby, které chtějí být v životě lepší a dosáhnout úspěchu. Určitě stojí za vyzkoušení.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 29/5/2015 | 
Přečteno: 1043x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý systém CRM, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je pro vrcholové manažery Apple iPhone tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Díky nástroji iDoklad vystavíte faktury online rychle a přehledně. Vyzkoušejte si chytrou službu zdarma i vy!

Zjistěte, co všechno dokáže ekonomický systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme sledovat aktuality, jež přináší OVB Journal.

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme ekonomické systémy Money.