Kategorie: Marketing

Cesta k efektivnějšímu podnikání vede přes propracovaný systém

Cesta k efektivnějšímu podnikání vede přes propracovaný systémPokud podnikáte (a nezáleží na tom, v jaké oboru), vždy musíte mít svou firmu a její jednotlivé úseky a zaměstnance pod maximální kontrolou. Ve světě byznysu se prostě nevyplácí, pokud budete spoléhat jen na dobré slovo nebo hůře na to, že se něco samo vyřeší a udělá. Pro všechny podnikatele je kontrola naprosto nezbytná. V efektivním řízení vám může pomoci speciální systém RIS®.


Co je RIS® a proč o něm uvažovat?

RIS® je zkratka názvu Racionalizovaný informační systém. Jedná se o propracovaný podnikový systém, který napomáhá ke zvýšení efektivity podnikání. Díky modulovému řešení můžete s tímto programem získat komplexní přehled o činnosti všech pracovišť vaší společnosti. Tento podnikový informační systém je efektivním nástrojem pro plánování i řízení firemních procesů, což je základem úspěšného podnikání.

Podnikové procesy

Jak funguje?

RIS® obsahuje několik modulů a díky tomu je systém schopný pokrýt potřeby každé organizace na všech jejich úrovních. Řeší oblasti majetku a jeho evidence, dále poptávky, prodej i servis, je zaměřen také na plánování a řízení výroby, obsahuje modul pro mzdy a personalistiku, umožňuje správu všech potřebných dokumentů a nabízí i specializovaná oborová řešení a jeho součástí je také e-shop a další partnerská řešení. Významnou část modulu tvoří propracovaný účetní program. Práce s moduly je jednoduchá a zaměstnanci i vy ji jistě uvítáte. Vše je intuitivní, takže se nikdo nebudete muset trápit s prováděním složitých operací.

Ve čtyřech podobách

RIS® existuje ve čtyřech provedeních. Prvním je standardní Podnikový informační systém. Možné je mít i Ekonomický software RIS Start, Manažerský systém TOP-RIS a čtvrtou variantou je Výrobní podnikový systém AR-RIS.

Nezapomínejte na to, že samotný systém nestačí. Velmi důležitá je i motivace vašich zaměstnanců. O té se dozvíte více v tomto článku.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 25/4/2014 | 
Přečteno: 1685x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM systém, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je pro vrcholové manažery iPhone tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Díky nástroji iDoklad vystavíte faktury online rychle a přehledně. Vyzkoušejte si službu zdarma!

Řešíte dilema jak vybrat erp systém? Specialisté z Altus Vario vám s výběrem pomohou.

Personální evidenci a zpracování mezd vám usnadní personální informační systém Vema.

Chcete mít přehled o dění ve světě financí? Doporučujeme sledovat aktuality, jež přináší OVB Journal.

Pro efektivní řízení vašeho podnikání doporučujeme informační systém Money S4.