Kategorie: Život

Krátkodobý pronájem jako příjemné přilepšení rozpočtu i plnohodnotný příjem

Krátkodobý pronájem jako příjemné přilepšení rozpočtu i plnohodnotný příjemMáte byt v dobré lokalitě, příliš často ho nevyužíváte, ale o prodeji nechcete ani slyšet? Zároveň vám nevyhovuje představa klasického pronájmu, který se vám nejeví jako lukrativní? Řešení je prosté – připojte se k tisícům českých hostitelů a začněte nemovitost pronajímat krátkodobě. Vyděláte podstatně více a díky možnosti profesionální správy nemusíte hnout prstem.


Specifika krátkodobého pronájmu

Krátkodobý pronájem zažívá ohromný rozmach. Během loňského a předloňského roku se v České republice prostřednictvím největší platformy svého druhu (Airbnb) ubytovalo přes dva miliony zahraničních turistů. Nejvíce ji využívají Američané a Němci, kteří si rezervují v průměru 3,3 noci.  Na druhou stranu však výrazně přibylo i hostitelů. Momentálně jich u nás působí přes deset tisíc.

České majitele nemovitostí láká na krátkodobém pronájmu flexibilita. Nesepisují smlouvu s nájemcem, byt nabízí jen tehdy, když se jim to hodí, a co je nejdůležitější – přijdou si na mnohem více peněz. Respektive podle toho, jak často budou nemovitost pronajímat. Zatímco někdo pronajímání pojímá „jen“ jako příjemný přivýdělek, jiní pronajímají téměř non-stop a udělali si z něj velmi slušný příjem. 

 

Na druhou stranu je role dobrého hostitele poměrně náročná. Rozhodnete-li se svůj byt pronajímat přes Airbnb nebo jinou službu, počítejte s určitou časovou náročností. Budete se muset aktivně věnovat profilu – odpovídat na dotazy potenciálních zájemců, ladit cenu podle právě probíhajícího období, udržovat byt v perfektním stavu apod.

Nemáte čas? Svěřte byt do správy Let Me Inn

Chcete vydělávat krátkodobým pronájmem, ale nemáte na to čas nebo jen buňky? To přece vůbec nevadí. Když nemovitost svěříte do správy odborníkům, pravděpodobně vyděláte ještě mnohem více a vůbec se přitom nezapotíte.   

Správa pronájmu bytu v Praze (a samozřejmě i v dalších městech) je každodenní rutinou pro Let Me Inn. Společnost působí na poli profesionální správy krátkodobé pronájmu několik let a zkušení členové týmu přivítali již přes 15 tisíc hostů. 

 

Cena za správu krátkodobého pronájmu není vysoká a efektivita předčí vaše očekávání. Let Me Inn eviduje u svých klientů až o 50 % větší příjem. Podrobnosti najdete na letmeinn.cz.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 28/2/2019 | 
Přečteno: 1048x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM software, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte CRM zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Hledáte spolehlivý docházkový software? Vema má pro vás řešení!