Kategorie: Internet

eWay-CRM: Silný nástroj pro váš byznys

eWay-CRM: Silný nástroj pro váš byznysPoužíváte Microsoft Outlook, ale hledáte jiné řešení, které by vám usnadnilo správu kontaktů a rozšířilo workflow o další možnosti? Máme pro vás dobrou zprávu. Stáhněte si eWay-CRM a transformujte e-mailovvého klienta na vysoce efektivní systém. Integrace je snadná a velkou výhodou je zachování „outlookového“ rozhraní. Nebudete se muset složitě seznamovat s novým prostředím a okamžitě začnete využívat nové funkce.


CRM systém obsahuje spoustu skvělých funkcí. Je rozdělen do několika modulů a nabízí velmi příjemné uživatelský interface a bohaté možnosti nastavení. Konkrétně jde o moduly pro marketing, obchod, správu klientů, řízení projektu, mobilní přístup, reporty a analytiku.

Pro koho je systém vhodný?

CRM v Outlooku je jako stvořené pro projektově orientované firmy, které své produkty či služby dodávají formou zakázek či projektů. Vyžadujete-li pro svou práci komplexní agendu, bude se vám propojení kontaktů se zakázkami zamlouvat.

Software eWay-CRM však využívají také obchodní společnosti, jejichž činnost spočívá v opakovaných zakázkách s velmi krátkým trváním. Systém pomáhá s udržováním dlouhodobě rentabilních vztahů s klienty a stará se o pravidelné objednávky.

Co CRM umí?

Systém eWay-CRM umožňuje import kontaktů z MS Outlooku do zakázek, realizaci marketingové kampaně s hromadným rozesíláním e-mailů (mimo jiné zvládá automatický převod jména a příjmení do 5. pádu), získání zpětné vazby, akvizici nových klientů, vytváření reportů a mnohem více.

Chcete-li se dozvědět podrobnější informace o všech funkcích, prohlédněte si eWay-CRM na www.eway-crm.com/cs/. V základní verzi je CRM zdarma, a to včetně 200 MB cloudu a zákaznické podpory přes e-mail.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 28/7/2017 | 
Přečteno: 1740x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytré CRM řešení, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže personální informační systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.