Kategorie: Podnikání

Nebezpečné způsoby výdělku

Nebezpečné způsoby výdělkuChcete začít vydělávat na internetu? Víte jakým praktikám se vyhnout? Pročtěte si tento článek a uděláte si jasno.


Hledáte snadné výdělky na internetu? Víte to, že se ocitáte v přímém nebezpečí? Pokusíme se Vám popsat nejčastější podvody, s kterými se na internetu můžete setkat.

Druhy výdělku, které jsou potenciálně nebezpečné

Nadepisování obálek a domácí práce

Těchto nabídek najdete na internetu spousty. Nejčastěji s textem: "Snadný výdělek, vydělávejte si doma"....Pokud budete chtít takto vydělávat většinou po vás nabízející bude chtít poplatek. Po jeho zaplacení veškerá komunikace utichne.

Pyramida, letadlo...

Podstatou věci je získat nové členy, z kterých stejně jako od vás je požadován poplatek. Peníze se poté rozdělí do vyšších pozic a pořád dokola. Ve většině případů se ocitnete na konci pyramidy kdy získat nové členy je velmi těžké. Pak se můžete se vstupním poplatkem rozloučit.

Investiční programy, nákupy investičního zlata, akcií...

Investiční programy Vám nabízejí vysoké zhodnocení vašich poplatků s minimálním rizikem. Ve spoustě případů dochází k tomu, že investované peníze jsou použity na zaplacení "manipulačních" poplatky či po nějaké době vám přijde smutná zpráva, že bohužel investice krachla... Další nesmysl je investice do zlata, akcií apd. Proč myslíte, že tento produkt sami nabízí? Protože jej přeprodávají. Pozor na to.

Hazardní hry

Zde nemá cenu rozebírat. Veškeré sázky, ruleta apd. je nastavena tak abyste ve finále utratili všechny peníze.

Klikačky, příjem E-mailů

S tímto druhem výdělku ani nezačínejte. Sám jsem zkoušel spoustu systémů a poměr vynaložená práce - výdělek bych velice neefektivní. Navíc ve spoustě případů byl systém vytvořen tak, že ani by nakonec nedošlo k výplatě.

Všeobecně platí, držet se dál od všeho kde je nutný vstupní poplatek, provozovatel tají fakta a podrobnosti, výdělek je nelegální či někdo nabízí neuvěřitelné zisky.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Podporované odkazy

hazardní hry - České casino online


Vydáno: 23/8/2012 | 
Přečteno: 3296x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, Výdělek na internetu odpovědět
avatar
Myslím ze to záleží na člověku, člověk může narazit i na brigádu kde si nějakou tu stovku vydělá co se týká třeba lepením nějakých obálek doma. Jen si musí ověřit info a zjistit třeba recenze na firmu která takové brigády nabízí. O MLM už jsem taky slyšel, ale moc tomu nevěřím.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytré CRM řešení, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže personální informační systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.