Kategorie: Marketing, Podnikání

Jak zaujmout klienty a výhodně prodávat?

Jak zaujmout klienty a výhodně prodávat?Každý den se desítky možná i stovky nových služeb a produktů objeví na trhu. Jak můžete prorazit i vy?


Hledáte podnikatelský nápad, ale stále vás žádný nový nenapadá? Připadá vám, že je snad vše vymyšleno a trh obsazený? Nevěšte hlavu. Stále existuje velmi slušná šance jak uspět. Zkuste se držet této jednoduché rady. 

Čím složitější produkt/službu vyrobíte, tím více vyděláte, protože je méně konkurence, která je schopna totéž nabídnout. Základní věci umí udělat každý, ale navrhnout, vyrobit a zajistit komplexní službu, kde je velký podíl vašeho know-how, tak to umí jen málo firem. To je ten správný směr pro podnikatele, který neví jak dál. 

Nabídnete vašemu klientovi kompletní služby. Ten nebude mít důvod hledat jinde. Ve výsledku vyděláte oba. On ušetří čas a vy máte více práce. Samozřejmě za peníze. 

Jaký způsob v uspokojení zákazníka razíte Vy?

Jdete spíše jednoduchou cestou - nabídnete klientovi své služby a pokud chce něco dalšího, tak...

  1. tuto službu neposkytujete a pošlete jej jinam?
  2. najdete řešení v podobě spolupráce s jinou firmou, která požadovanou službu dělá?
  3. berete to jako nápad k rozšíření služeb a vypracujete řešení?

Na férovku Vám povím, že po jisté zkušenosti se snažím držet varianty číslo 3. Mé portfolio služeb vyvíjí klienti na základě svých požadavků.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 7/2/2016 | 
Přečteno: 2560x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, úspěch v podnikání odpovědět
avatar
Svoje podnikání jsem postavil na tom, že za mnou přišel soused a řekl: "hele, potřeboval bych vytvořit webové stránky pro svou odtahovku. Myslíš, že bysto zvládl?" O dělání webových stránek jsem v té době věděl leda prd.
V té době jsem jako každý mladej potřeboval peníze. Tak jsem mu na to kejvnul a nelituji. První webovky nebyly sice nic moc, ale v té době se na vzhled ještě moc nehrálo. Postupně se mezi jeho kamarády rozneslo, že dělám webovky a už jsem neměl nikdy málo zákazníků.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytré CRM řešení, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže personální informační systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.