Kategorie: Marketing, Podnikání

Nejste spokojeni s vaším stávajícím poskytovatelem eshopového řešení?

Nejste spokojeni s vaším stávajícím poskytovatelem eshopového řešení?Také je pro vás online prodej cestou k vaší finanční nezávislosti a provozujete jeden nebo několik internetových obchodů?


Potíž může být v tom, pokud u vašeho stávajícího poskytovatele vašeho řešení nejste spokojeni. V takovém případě není důvod setrvávat, jelikož tvorba eshopu může být rychlá a jednoduchá i jinde. Konkrétně třeba u společnosti Atomer, která dnes patří mezi naprostou špičku této oblasti. A pokud vás hned na úvod zajímá, co vám může nabídnout, je to například:

  • Platby pouze za ty funkce, které opravdu využíváte
  • Žádné pravidelné měsíční poplatky
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Bezplatné aktualizace systému
  • Možnost provozu na vlastní doméně
  • Řada profesionálních šablon

Přidejte k tomu ještě možnost založení do jedné jediné minuty, ale i možnost třicetidenního bezplatného testování. A když už nic, tak za otestování systém rozhodně stojí. Buďte si však jisti, že vás zaručeně zaujme.

Profesionální řešení i pro náročné klienty

Ačkoliv pronájmů často využívají hlavně začínající online podnikatelé, rozhodně to neznamená, že by byl daný systém jakkoliv méněcenný. Právě naopak. Díky profesionálnímu systému a propracovanému řešení lze získat skutečně unikátní obchod, který bude zaručeně fungovat. Ostatně to dokazuje i fakt, že internetové obchody běžící na této platformě celkem vydělávají necelý milion korun denně.

Neoddalujte přechod k lepší možnosti

Pokud vás nabídka společnosti Atomer skutečně zaujala, není důvod oddalovat přechod. Každým dnem u nekvalitní konkurence jenom snižujete své zisky, a to kvůli vám nevyhovujícímu řešení. Tak nechte si vytvořit eshop u skutečných profesionálů, a ukažte, že to s online podnikáním a online prodejem myslíte skutečně vážně. A věřte, že tím potěšíte nejenom sebe, ale zcela určitě i vaše zákazníky, pro které se nový eshop stane snadněji a intuitivněji ovladatelným a graficky přívětivějším.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 21/10/2014 | 
Přečteno: 1905x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytré CRM řešení, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže personální informační systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.