Kategorie: Marketing

Šatní skříňky jako investice do zázemí pro zaměstnance

Šatní skříňky jako investice do zázemí pro zaměstnancePoměrně často je skloňována otázka pracovních podmínek nejen v malých firmách, ale i v nadnárodních korporacích, které na našem území působí. Jak je možné zaměstnancům nabídnout něco navíc v různých velikostech podniků?


Šatní skříňky v dobré kvalitě a provedení bohužel stále nejsou ve všech firmách samozřejmostí. Ačkoliv se nabízí stereotyp, že se z finančních důvodů jedná pouze o drobnější podniky, autoservisy nebo dílny, neadekvátní, ačkoliv třeba moderní, řešení se mohou týkat i provozů násobně větších. „Nové“ totiž neznamená vždy praktické.

Bezpečnost

Rozvrzané skříňky ze začátku porevolučního podnikání mají odslouženo a nedoléhavé dveře či oprýskaný materiál zaměstnancům opravdu nedodá pozitivní myšlení a chuť do práce, obzvláště, když je takové prostředí to první, které po příchodu vidí. Důležitá je však nejen designová stránka, ale především zmíněná funkčnost a to i ve vztahu k bezpečí. Každý pracovní kolektiv se obměňuje a ačkoliv bychom neměli k zaměstnancům přistupovat s nedůvěrou, není dobré zavdávat potenciálnímu narušení bezpečnosti a potažmo i soukromí v prostorách se šatními skříňkami, kde se ponechávají věci osobního charakteru. Proto je na místě kontrolovat jejich stav a zajistit bezpečné uskladnění majetku zaměstnanců v průběhu pracovní doby.

Praktičnost

Kovové šatní skříňky jsou nejen investicí do komfortu zaměstnanců v rámci firemního zázemí, ale také praktickou hodnotou v majetku firmy. Náročnost kovového nábytku na údržbu je totiž minimálně a kromě toho potěší i snadná opravitelnost a bytelnost. Díky tomu jsou takové šatní skříňky taktéž vhodné do namáhaných provozů nebo podniků s velkým počtem zaměstnanců.

Dalšími faktory, které lze považovat za praktické v případě převlékání do pracovního úboru, jsou oddělené sekce skříňky samotné. Neměla by chybět separátní část pro obuv a naopak v části pro svršky horní polička na drobnosti a jiné méně objemné věci.

Pohodlí

Úschova věcí je ale pouze jedna z užitečných vlastností šatních skříněk v zaměstnání. Některé modely jsou vybaveny i sedací lavicí, která je součástí každého jednoho kusu a proto na další přesně navazuje. Můžete si tedy dovolit využít každý metr prostoru šaten, neboť díky této jednoduché vychytávce nepřijdou zaměstnanci o možnost posadit se při zavazování bot a obzvláště starší pracovníci tuto možnost ocení.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 12/1/2023 | 
Přečteno: 783x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytré CRM řešení, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže personální informační systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.