Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání

Jak synovi narozeniny přinesly podnikatelský nápad

Jak synovi narozeniny přinesly podnikatelský nápadMožná to bude znít neuvěřitelně, ale tento příběh se opravdu stal.


Jednoho letního večera se k nám zastavila kamarádka, že by potřebovala půjčit stan. Samozřejmě jsem jí ho ráda zapůjčila. Mezi řečí jsem jí prozradila, že nás syn bude mít narozeniny, tak bychom je mohli oslavit společně. Čas pomalu plynul a den narozenin byl tu. Přijela k nám spousta hostů. Včetně naši kamarádky, která přinesla velké překvapení! 

Moc dobře věděla, že nás kluk miluje pohádku se Spongebobem. Tak mu udělala krásný do detailu propracovaný dort (pečení ji baví a je v tom vážně moc dobrá). Všichni z něj byli nadšení a fotili si ho. Chutnal stejně dobře, jak vypadal. Narozeninové odpoledne rychle uteklo. 

Ale už druhý den mi zvonil telefon. Volala mě známá, která byla na narozeninách, zda bych ji mohla dát kontakt na tu šikovnou paní, co vyrobila ten luxusní dort. Další den další, že má její syn narozeniny a že chce stejný. 

Už si asi dokážete představit, jak to celé dopadlo. Kamarádčiny úžasné dorty se všude setkaly s kladným ohlasem. Každý je chtěl. Počet klientů neustále rostl. Jak přes ochutnávky na narozeninách, tak i přes doporučení na Facebooku. 

Janina ochota a šikovnost se setkala s úspěchem. V aktuální době vyrábí originální dorty na objednávku. Má plno na 3 měsíce dopředu. Stačila jen tato malá náhoda a základ k úspěchu byl položen. 

Měla by stejný úspěch, kdyby dort udělala v poloviční kvalitě? Určitě ne. Proto pokud chcete pro svůj úspěch udělat maximum, tak vše vždy dělejte na 100 procent. Když pak náhodou přijde štěstí, nemine vás. 

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 16/2/2016 | 
Přečteno: 2032x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytrý CRM software, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte CRM zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Hledáte spolehlivý docházkový software? Vema má pro vás řešení!