Kategorie: Osobní rozvoj

Nedaří se vám v životě?

Nedaří se vám v životě?Pravděpodobně si hřejete na prsou hada. Trvalo mi 10 let, než jsem na to přišel. Výsledek stál za to.


Své smutné zjištění začnu vyprávěním příběhu, který se mi před pár lety opravdu stal...

Psal se rok 2012. S kamarády, které znám už od školky, a základní školy jsme zašli na bowling. Nejdříve jsme spolu jen, tak popíjeli. Když jsme si všimli vedle sedící skupinky dívek. Nabídli jsme jim, zda by s námi si zašli zahrát bowling. Souhlasily. Zábava příjemně plynula a jedna z dívek se mi zalíbila.

Během večera jsem se s ní, pokusil seznámit. Vše šlo celkem podle plánu (nejsem v balení dívek zrovna rychlík). Až do chvíle kdy jsem musel opět zajít na záchod si ulevit. Když jsem přišel, ucítil jsem z její strany napětí. Dívka se mnou přestala komunikovat. Zklamán jsem se uzavřel do sebe a nechal zbytek večera plynout. Po hře se s námi dívky rozloučili a odešli. Já s otazníkem v hlavě přemýšlel, co jsem udělal špatně.

Když jsem druhý den seděl na počítači, napsal mě kamarád, co jsem to měl včera sebou za kamarády. Prý jakmile jsem odešel na záchod, tak se pustili do té dívky, která se mi líbila a vyloženě mě pomluvili. Konečně jsem dostal odpověď, proč se mnou přestala bavit. Moji teď už bývalí kamarádi mě ze závisti poslali ke dnu. Otevřelo mi to oči.

S touto partou kamarádů jsem měl už několik podezřelých situací, kdy se zajímavá šance rozpadla jako domeček karet. Celou dobu se chovali jako nejlepší kamarádi, přitom to celou dobu byli nepřející závistiví lidé. Jejich činy mně přímo ovlivnili můj život a snížili mé šance.

Dávejte si pozor, jaké lidi máte za kamarády. Nemusí být vždy takoví, za co se vydávají!

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 1/6/2014 | 
Přečteno: 4144x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytré CRM řešení, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže personální informační systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.