Kategorie: Osobní rozvoj

Rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným člověkem

Rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným člověkemZajímá Vás, co je největší překážkou Vašeho vlastního úspěchu? Odhalení bude pravděpodobně šokující...


Často se mi stává, že si moji kamarádi při pivku stěžují. "Proč pořád nevycházím s penězi? Proč Ferda má dům, auto a luxusní ženskou?"

Startovní čára je při tom pro všechny stejná. Pokud nepočítám šťastlivce, kteří dostanou v osmnácti klíče od auta a vlastního bytu. Začínáš vydělávat, žiješ ještě stále u rodičů a máš svou budoucnost před sebou. Jakou cestu si vybereš? Tu náročnější nebo tu obyčejnou? Ano, opravdu je to, tak snadné. Všechno záleží jen na tvém přístupu a odhodlání.

Peníze většinou nikomu nespadnou do klína. Za vším stojí desítky tisíc hodin poctivé práce, přemýšlení a úsilí.

Jako jednoduchý příklad mohu uvést myšlení úspěšného a obyčejného človíčka, kteří si chtějí pořídit chatu.

Obyčejný človíček hledá tu nejjednodušší cestu. Jeho neprozíravé myšlení ho přivede k tomu, že si vybere téměř tu nejlevnější chatu, která splňuje jeho požadavky. Rozumně velká s možnosti posezení. Záchod? Stačí ke stromu Úžasný.  Neřeší tak moc umístění je přece za hubičku a elektřinu, dobrá ta by mohla být...
Úspěšný človíček si dá s výběrem více práce a uvědomí si pravý potenciál takové chaty. Každé místo osobně navštěvuje a hledá příjemní prostředí a vše, co je většinou k takové chatě potřeba (voda, elektřina, prostředí, záchod, sprcha...).

Proč to celé dělá? Proč ztrácí tolik času nad obyčejnou chatou?

Protože nechce vyhazovat peníze oknem. Zakoupení chaty bere jako investici. Chce, aby jeho chata neztrácela na hodnotě a měla možnost i vydělávat. Pokud zakoupí klidně i o něco dražší chatu na atraktivním místě, může ji pak pronajímat a získá tak pasivní příjem. Za úspěchem stojí maličkosti. Pokud mu nepůjdete naproti, tak sklidíte to, co jste zaseli.

Kupte odkazy v tomto článku. Cena za jeden odkaz je 100 Kč, maximální počet je 5.

Vydáno: 26/6/2015 | 
Přečteno: 3807x | 
Autor: Tkim
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Nové komentáře

Partneři

eWay-CRM je chytré CRM řešení, jenž vám usnadní komunikaci s vašimi zákazníky. Vyzkoušejte zdarma!

Zajímá vás, proč je Apple iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Zjistěte, co všechno dokáže personální informační systém Vema a jak může být nápomocen i ve vašem podnikání.